Tartu Rohelised avaldasid KOV programmi

Pressiteade

09.07.2021

Eestimaa Rohelised

Tartu rohelised kinnitasid valimisprogrammi kohalikeks valimisteks 

Eestimaa Roheliste Tartu piirkond kinnitas 1. juulil programmi kohalike omavalitsuste valimisteks. Tartu programmi juhtlauseks on seekordsetel valimistel ,,Näitame rohelist tuld!’’, millega soovitakse välja tuua erakonna dünaamilisust ja südikust.

Programmi fookuses on rahvaalgatusel ja ekspertide kaasamisel põhinev juhtimismudel, võrdõiguslikkus, ühistranspordi arendamine (sh. tramm) ja jalgrattateede võrgustiku täiustamine, ringmajanduse soodustamine ning tervise tagamine mahetoidu, rahvaspordi ja pandeemiaolukordade ohjamise kaudu.

Roheliste Tartu linnapeakandidaat Johanna Maria Tõugu: ,,Tartu linnavalitsusest on puudu mõistuse hääl, mis meenutaks suurte ärimeeste arendusplaanide kõrval ka inimeste ja keskkonna õigusi. Rohelised seisavad nende eest, kes enda eest seista ei saa. Meie programm on igatahes see, mida Tartu linn kestlikuks arenguks vajab!’’

Eestimaa Rohelised seisavad selle eest, et Tartu rohealad jääksid alles. Linnapargid tuleb kujundada niisugusteks, kus inimestel on mõnus aega veeta. Tartu vajab kultuurikeskust, mille saab ehitada mõnele tühermaale või lagunevate hoonete asemele. 

Erakond Eestimaa Rohelised osalevad Tartu piirkonnas oma nimekirjaga esimest korda pärast 2009. aastat. Möödunud KOV valimistel on Rohelised kandideerinud valimisliitudes ning jõudnud ka linnavolikokku.

Programmiga saab tutvuda siin: Tartu 2021 KOV programm

 

Kommenteerimiseks logi sisse


Hiljutised vastused