Roheliste üldkoosolek lükkub COVID-19 olukorra tõttu edasi

Roheliste üldkoosolek lükkub COVID-19 olukorra tõttu edasi

Seoses nakkusjuhtmite kiire kasvuga ja eeldatava koroonasurmade lainega; valitsuse plaanitavate piirangutega ning erakonna eesmärkide täitmiseks vajaliku füüsilise osalusvõimalusega üldkoosoleku kokkukutsumise ebaeetilisusega sellistes tingimustes, lükkab Erakond Eestimaa Rohelised juhatus 20. 11. 2021 toimuma pidanud üldkoosoleku edasi aega, kui epidemioloogilised näitajad kokkusaamist võimaldavad.

Züleyxa Izmailova, Roheliste kaasjuhi sõnul on see praeguses olukorras ainuvõimalik otsus. “Me tegime otsuse oodata, kuni piirangud mõjuma hakkavad ning olukord haigestumistega langeb,” ütles Izmailova.

Juhatus kuulutab uue üldkoosoleku aja välja esimesel võimalusel.

Lisaks otsustas Eestimaa Rohelised volikogu rahuldada tagasiastumise palve alusel erakonna kaasjuhi kohalt Kaspar Kurve. Erakonna põhikirja järgi asendab Kurvet kuni uute juhtide valimiseni asejuht Timur Sagitov. Kurve esitas tagasiastumise palve pärast kohalike omavalitsuste valimisi.

Rohelised on ainus erakond Eestis, mille põhieesmärk on jätkusuutliku eluviisi ja majanduse edendamine. Rohelised seisavad selle eest, et Eestist saaks riik, mille edukust ei mõõdeta SKP protsentides, vaid inimeste tervises ja õnnetundes.

Kommenteerimiseks logi sisse


Hiljutised vastused