Roheliste üldkoosolek võttis vastu KOV2021 üldprogrammi

Pressiteade
12.06.2021
Eestimaa Rohelised

Eestimaa Rohelised üldkoosolek võttis 9. juunil vastu erakonna üle-eestilise programmi, mis on sisendiks piirkondade ja valimisliitude programmide koostamisel. 

Esinaine Züleyxa Izmailova: "Tööde nimekiri sai küll omajagu pikk, aga olen kindel, et üldprogrammis sätestatud ideede ja eesmärkide täide viimine ei käi meil üle jõu. Meie ridades on palju eksperte ja häid inimesi, kelle jaoks üles tähendatud põhimõtted on täiesti selged ning nende täitmine on neil veres. Vaja on leida piisav arv mõttekaaslaseid kohalikes omavalitsustes, kes oleksid valmis mõne konkreetse ettepaneku eest seisma."

Rohelised on oma üldprogrammi pealkirjaks pannud "Hoolivam tulevik on roheline", mis annab edasi tervikdokumendi olemust hästi.

Esimees Kaspar Kurve: "Üks, mis täna on paljudes omavalitsustes puudu, on hoolimine. Rohelised on valmis seda pakkuma. Meie hoolime nii elukeskkonnast kui ka sellest kuidas lapsed hommikuti kooli ja õhtuti koju saavad, meie hoolime sellest, et ettevõtted tunneksid ennast väärtustatuna, meie hoolime sellest, et kohalik elu oleks põnev, vaheldusrikas ja inspireeriv ning pakuks väljundit nii noorele kui eakale. Kolmapäeval vastu võetud programm on pakkumine Eesti erinevatele kohtadele. Kui soovitakse see vastu võtta, siis meie toetame."

Erakond Eestimaa Rohelised on osalenud kõikidel Eesti Vabariigi valimistel alates 2006 aastast ning läheb sügisestel valimistel välja nii erakndlike nimekirjade kui ka valimisliitudena.

Üldpogrammi dokumenti saab lugeda siit: KOV2021 üldprogramm "Hoolivam tulevik on roheline"

Üldine KOV2021 valimiste teemalist infot koondav leht on leitav siit: KOV2021

None

Hiljutised vastused