Roheliste kandidaadid

Erakond Eestimaa Rohelised

Kandidaatide täisnimekiri (omavalitsused tähestiku järjekorras).

Roheliste nimekirjas kandideerib 2021 kohalike omavalitsuste valimistel 150 Eesti Vabariigi kodanikku.

Antsla vald

137 Kaspar Kurve
138 Airi Hallik-Konnula
139 Tanel Puura
140 Triin Remmelgas
141 Krista Reva
142 Kaili Kalle
143 Helen Trolla

Haapsalu linn

201 Steve Truumets

Harku vald

209 Erkki Markus
210 Bo Artur Olsson

Jõelähtme vald

165 Siiri Rebane
166 Matis Velt

Jõgeva vald

101 Ivo-Hannes Lehtsalu
102 Galina Lehtsalu

Kastre vald

143 Kullar Lubi

Pärnu linn

367 Liina Reimann

Rakvere linn

211 Katri Kaldaru 
212 Virgo Kruve

Saaremaa vald

210 Raigo Lõbu

Tallinn

 Valimisringkond nr 1 – Haabersti linnaosa

363 Mattias Turovski
364 Sander Sildvee
365 Alina Lerner
366 Hendrik Sten Talivee
367 Elina Post
368 Taavo Savik
369 Piret Käige
370 Eero Uustalu
371 Olev-Andres Tinn

Valimisringkond nr 2 – Kesklinna linnaosa

372 Jürgen Rooste
373 Aleksander Laane
374 Küllike Reimaa
375 Kaarel Peetersoo
376 Elo-Maria Roots
377 Riina Kallas
378 Raimond Ernst Leitaru
379 Tuula Raidna
380 Joosep Jürgenson
381 Tõnis Malkov
382 Elina Sinijärv
383 Brendon Urgard
384 Dmitri Teras
385 Edvin Aedma
386 Siimon Nathan Tinn

Valimisringkond nr 3 – Kristiine linnaosa

387 Joonas Laks
388 Ann Lind-Liiberg
389 Maret Merisaar
390 Sille-Kadri Simer
391 Gloria Niin
392 Krista Lehari
393 Helgi Rannit
394 Mihkel Arold
395 Tiit Põldver
396 Vlad Ükssarv

Valimisringkond nr 4 – Lasnamäe linnaosa

397 Timur Sagitov
398 Helle Ly Tomberg
399 Aleksander Pototski
400 Andrei Orponen
401 Eleonora Loginova
402 Aljona Aleksandrova
403 Arvo Kuiv
404 Janne Kaju
405 Pavel Krõlatov
406 Marika Mägi
407 Jüri-Joonas Kerem
408 Nikolai Faist
409 Sten Kuris
410 Artjom Protski
411 Linda Maria Laane
412 Laura Lisete Roosaar

Valimisringkond nr 5 – Mustamäe linnaosa

413 Katrin Jõgisaar
414 Aul Pedajas
415 Egle Olesk
416 Julia Miettinen
417 Erko Kiisel
418 Heli Kuuse
419 Errol Vares
420 Kristiin Kõosalu
421 Erko Olumets
422 Darja Vorontsova

Valimisringkond nr 6 – Nõmme linnaosa

423 Helina Tilk
424 Tõnu Trubetsky
425 Madli Karjatse
426 Aleksandr Dormidontov
427 Urve Madar
428 Janek Jõgisaar
429 Lauri Takk
430 Silja Saar

Valimisringkond nr 7 – Pirita linnaosa

431 Piret Räni
432 Harri Tilk
433 Annaliisa Asveit
434 Peeter Raielo
435 Karl Mattias Evisalu
436 Allan Talu

Valimisringkond nr 8 – Põhja-Tallinna linnaosa

437 Züleyxa Izmailova
438 Rasmus Lahtvee
439 Liina Freivald
440 Hannes Liitmäe
441 Fideelia-Signe Roots
442 Ionel Lehari
443 Jana Levitina
444 Viktor Ivkin
445 Kadri Sikk
446 Martin Laidla
447 Mona-Liisa Lille
448 Sven Arulaid
449 Tim Heinpõld
450 Mihkel Tiganik
451 Liina Sirel
452 Vootele Vaher
453 Maria Bogdanova
454 Tarmo Andre Elvisto

Tapa vald

231 Ilmar Pajumägi

Tartu linn

352 Johanna-Maria Tõugu
353 Ott Kiens
354 Sergei Dolgov
355 Anneli Vilbaste
356 Elsa Joanna Jukola
357 Polina Degtjarenko
358 Anti Einpaul
359 Marko Kaasik
360 Arje Dubrovenski
361 Helena Varjas
362 Juhan Javoiš
363 Jüri Ginter
364 Laila Kaasik
365 Jane Lööndre
366 Martin Leek
367 Lea Kuusik
368 Kristjan Maasalu
369 Diana Ostrat
370 Maris Pedaja
371 Kaia Solnik
372 Märt Põder
373 Caroline Hubsch
374 Eve Roots
375 Kaido Kallavus
376 Triin Kelder
377 Ahti Männik
378 Mihkel Teemaa
379 Mattias Pilv
380 Rosilli Tamm
381 Alo Kaasik
382 Tambet Krinal
383 Raul Kübarsepp
384 Teet Toome
385 Ave Mets
386 Priit Truusalu

Valga vald

161 Joanna Raudhein

Viimsi vald

203 Madis Luik

Viljandi vald

159 Kermo Lääts

Väike-Maarja vald

160 Agnes Lillemets

Kommenteerimiseks logi sisse


Viimased uuendused